Siparişiniz onaylandıktan sonra;

Siparişiniz hazırlanır ve bir aksilik olmadıkça, belirttiğiniz adrese teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir.

Siparişinizin kargo bilgisi size mail veya SMS yoluyla bildirilir.

Kargo durumunu, size gönderilen mail adresinde belirtilen linke tıklayarak veya “Hesabım – Siparişlerim” menüsünden takip edebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra; Ürünlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Siparişinizin durumunu kargo firmasını arayarak size göndermiş olacağımız gönderi numarası ile de öğrenebilirsiniz

Petlanya’dan alışveriş yaparken

Kredi Kartı/ Banka Kartı veya

Havale/EFT  seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Siparişinizin durumunu, websitemizde hesabınız varsa hesabınıza giriş yaparak,  “Hesabım – Siparişler” sayfasından detaylı olarak takip edebilir, siparişinizin hangi süreçte olduğunu görebilirsiniz.

Ürün Hazırlanıyor: Siz siparişinizi tamamlayınca Siparişler sayfasında  “Ürün Hazırlanıyor” metni yer alır. Bu aşamada da siparişiniz hazırlanır ve ardından sipariş esnasında belirttiğiniz adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir.

Siparişiniz paketlenip kargoya teslim edildiğinde sipariş durumu “Kargoya Verildi” olarak değişir ve kargo süreci başlar.

Ayrıca size bir e-mail veya SMS ile sipariş numaranız bildirilir. Gönderilen mailde belirtilen linke istediğiniz zaman tıklayarak kargo durumunuzu öğrenebilirsiniz

  • Ürün görsellerinin yanı sıra renk, materyal, son kullanma tarihi gibi detay özelliklere ürün sayfasından ve ‘Ürün Açıklaması’ bölümünden ulaşabilirsiniz.